Inzerce-Profil

Představení na úvod

■ INSTINKT je společensko-reportážní týdeník

■ vychází každý čtvrtek

■ přináší profilové a exkluzivní rozhovory, domácí i zahraniční reportáže, příběhy

zajímavých a neobyčejných lidí, zavede vás do všech koutů naší planety, seznámí

s předními trendy civilizace, ukáže svět stylového oblékání

■ INSTINKT doprovází texty výpravnými a jedinečnými fotografiemi a maximálně využívá velikosti svého formátu k posílení vizuální stránky časopisu. Velikost obrazové plochy patří k jeho největším přednostem.

  

Pravidelné rubriky

■ rozhovor

■ téma

■ reportáž

■ fotoeditorial

■ svět na dosah

■ osud

■ bez obalu

■ scéna

■ styl

  

Proč INSTINKT

INSTINKT vyšel poprvé v dubnu 2002 jako zcela nový titul a za velmi krátkou dobu si dokázal v konkurenci zavedených titulů vydobýt silnou a respektovanou pozici. Svědčí o tom každoroční růst prodaného nákladu a také inzertního objemu. INSTINKT se opírá o tradičně vysokou úroveň profilových rozhovorů, obsáhle pojatá společenská témata a reportáže. Proti konkurenci klade vysoký důraz na fotografii a jako jediný ve své kategorii jí dává systematicky důstojný prostor v každotýdenním několikastránkovém fotoeditorialu.

V soutěži o nejlepší časopisy na trhu, každoročně vyhlašované Unií vydavatelů, získal INSTIKT v roce 2002 ocenění „Hvězda roku", udělované nejlepšímu novému titulu. O dva roky později zařadila ve stejné soutěži odborná porota INSTINKT mezi šest nejlepších titulů v kategorii společenských a zpravodajských časopisů.

V současnosti čte INSTINKT pravidelně každý týden v průměru 157.000 čtenářů (Media Projekt za období 1.1.- 17.12. 2008) a časopis si tak udržuje stabilní oblibu ve čtenářské obci. INSTINKT přináší témata, která jeho čtenáři následně intenzivně diskutují na webových stránkách časopisu.

Co vy na to?

Bojíte se rádi, milujete filmové horory?

Ano

Ne


Výsledky se zobrazí po hlasování.

Závist ovlivňuje život každého třetího Čecha. Je to váš případ?

Ano

Ne


Výsledky se zobrazí po hlasování.


Dnešní sudoku

klikněte pro zvětšení

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.