Editorial

01.04.2015, Instinkt č. 14/2015, autor: Linda Kholová

Sex-appeal, který nemizí

Jsou muži, kteří v mládí lámali dívčí srdce. Postupem času jim ale kdysi chlapecké oči s dlouhými řasami zapadly v tučné tváři, své na jejich půvabu vykonaly i životní karamboly nebo četné bohatýrské večery „na růžku". A pak jsou idoly, které nestárnou. Mezi takové patří Vladimír Kratina. Na světě je spousta mužů, ale málo chlapů. Že jím charismatický herec pořád je, jsme s kolegyněmi jednohlasně odkývaly na redakční poradě. On sám se ale nikdy moc neprožíval a je už bezpočet let věrný své ženě (byť až té druhé). To ho v očích fanynek - od pětatřiceti do sta - dělá ještě atraktivnějším. V rozhovoru pro INSTINKT se rozpovídal třeba i o tom, proč mu většina věcí v životě přijde k smíchu a jak o chlup unikl vězení.

Přestože patří mezi největší krásky Hollywoodu, vzhled nebyl nikdy to hlavní ani pro Charlize Theronovou. Bývalá modelka patří v současné době do herecké špičky. Slávu si paradoxně získala rolí masové vražedkyně, kvůli níž se neváhala nechat maskovat tak, aby vypadala jako vyžilá prostitutka. Vyneslo jí to Oscara. A ani ve svém nejnovějším filmu neprodává svůj zjev. Pro změnu ji v kinech uvidíme jako klučičí drsňačku. I o tom vypráví v tomto čísle INSTINKTU.

Najdete v něm i osud návrháře Christiana Diora, jehož legendárnímu parfému dělá Charlize shodou okolností reklamu. Byl to právě plachý homosexuál, který po válce navrátil módě ženskost. Ostatně dodnes jsou modely s úzkým pasem, zdůrazněnými ňadry a širokou sukní něčím, co si ženy oblékají, když chtějí vypadat přitažlivě.

Přeji vám půvabný týden 

Linda Kholová 
Editorka 

tiskni pošli diskuse (0) příspěvkůCo vy na to?

Máte nějakou pozitivní osobní zkušenost s prostředkem na podporu erekce?

ANO

NE


Výsledky se zobrazí po hlasování.

Máte finanční rezervu na půl roku života pro případ ztráty zaměstnání?

Ano

Ne


Výsledky se zobrazí po hlasování.


Dnešní sudoku

klikněte pro zvětšení